Menu
Váš košík

Kamenná predajňa

Vitajte v našej predajni elektroinštalačného materiálu, káblov, svietidiel a čiernej techniky, ktorá je zasadená v srdci Modry. S hrdosťou vám predstavujeme náš rozsiahly sortiment produktov, ktorý je výsledkom dlhoročnej expertízy a vášne pre kvalitné elektroinštalačné riešenia a moderné technológie.

Naša predajňa slúži ako spojovací most medzi klientmi a špičkovými elektroinštalačnými komponentmi, káblami, svietidlami a zariadeniami čiernej techniky. Bez ohľadu na to, či ste architekt, inžinier alebo obyčajný domáci majster, naša ponuka je prispôsobená vašim potrebám. Naši skúsení a odborní zamestnanci sú tu, aby vám poskytli rady a pomohli vám vybrať najlepšie produkty pre vaše projekty.

Prechádzajte našou predajňou v Modre a nájdite presné riešenia, ktoré potrebujete na realizáciu svojich nápadov. Vaša spokojnosť a efektívnosť sú naším najvyšším cieľom. Navštívte nás ešte dnes a začnite pracovať na budúcnosti vašich projektov a domova s našou odbornou podporou.

V predajni si taktiež môžete osobne vyzdvihnúť objednávky z eshopu, aktivovať nové balíčky pre Skylink alebo si nechať servisovať svoj počítač alebo notebook.

Používame súbory cookie na zlepšenie funkcií prehliadania. Viac informácii - Ochrana osobných údajov.