Menu
Váš košík

O nás

Sme firma s dlhoročnými skúsenosťami z oblasti elektroinštalačného materiálu a vďaka funkčnému zabehnutému kamennému obchodu dokážeme pružne reagovať na požiadavky klientov.

V našom sortimente nájdete široký výber vypínačov a zásuviek pre vaše domáce alebo komerčné použitie. Bez ohľadu na to, či hľadáte tradičné vypínače a zásuvky, alebo moderné dotykové ovládanie a inteligentné riešenia, u nás nájdete všetko, čo potrebujete. Sme hrdí na to, že spolupracujeme s poprednými výrobcami, ktorí zabezpečujú najvyššiu kvalitu a spoľahlivosť našich produktov.

V oblasti osvetlenia vám ponúkame široký výber svietidiel, ktoré dokážu transformovať váš priestor. Nech už preferujete moderný a minimalistický štýl, tradičný eleganciu alebo špeciálne efekty, nájdete u nás svietidlá, ktoré vyhovujú vašim predstavám. Radi vám pomôžeme s výberom správneho svetelné zdroje a poradíime vám s vhodnou inštaláciou.

Okrem toho nájdete v našej predajni aj ďalší elektroinštalačný materiál, ako sú káble, ističe, bleskozvodné svorky, spájací materiál a iné. Všetky naše produkty sú starostlivo vybrané aby sme vám mohli zaručiť ich vysokú kvalitu a spoľahlivosť.

Naši priateľskí a odborní zamestnanci sú pripravení vám pomôcť s vašimi otázkam a poradiť vám pri výbere správneho produktu.

Tešíme sa na vašu návštevu!

Používame súbory cookie na zlepšenie funkcií prehliadania. Viac informácii - Ochrana osobných údajov.